logo-blackbird
strony-internetowe-dla-firm-farmaceutycznych

Serwisy i portale internetowe jako ważny element content marketingu w branży farmaceutycznej

Realizacja strony internetowej dla firmy farmaceutycznej to spore wyzwanie, ale też szansa na stworzenie skutecznego kanału dystrybucji treści skierowanych do środowisk medycznych i ostatecznie pozyskania kontaktów. Należy pamiętać, że użytkownicy to specyficzna grupa, której treści należy podać w sposób nie tylko atrakcyjny i wygodny, ale przede wszystkim w formule specjalistycznej.

Jakiego typu strony?

Przede wszystkim takie, które zagwarantują profesjonalny wizerunek oraz wiarygodność firmy. Strony, które będą przyciągać wiedzą merytoryczną w postaci artykułów czy możliwością komunikacji między specjalistami.

landingpage-dla-firm-farmaceutycznych

Landing page

Intuicyjny, prosty i czytelny landing page z klarownym przekazem, który będzie dla każdego użytkownika zrozumiały i dający szybkie odpowiedzi.

strony-internetowe-dla-firm-farmaceutycznych

Strony www

Profesjonalne, zgodne z komunikacją wizualną firmy, w pełni responsywne strony internetowe, dzięki którym można zaprezentowac obszar działalności.

portale-tematyczne-dla-firm-farmaceutycznych

Portale tematyczne

Bogate w treści specjalistyczne serwisy, często dostępne wyłącznie dla pracowników służby zdrowia rejestrujących się po aktywnym NPWZ.

portale-produktowe-dla-firm-farmaceutycznych

Portale produktowe

Skupione na promocji wyznaczonych produktów oferowanych przez firmę. Często wspomagane emisją webinarów, warsztatów czy kursów specjalistycznych.

sklepy-dla-firm-farmaceutycznych

Sklepy

Sklepy internetowe zawierające w ofercie produkty farmaceutyczne, zdrową żywność, środki higieny osobistej a także kosmetyki.

blogi-dla-firm-farmaceutycznych

Blogi

Coraz bardziej popularne w ostatnim czasie blogi prowadzone przez influencerów, którzy publikują treści edukacyjne związane ze zdrowiem.

Nasz zespół wspierany jest przez grupę programistów, grafików i copywriterów. Dzięki temu nie istnieje projekt, którego nie możemy się podjąć.

Kontakt

Więcej pytań?

Już dzisiaj chętnie na nie odpowiemy!

contact-icon
cta-image