logo-blackbird

Od dużych kongresów po
mniejsze eventy dla branży medycznej

Organizacja eventów medycznych i naukowych wymaga dużej wiedzy i doświadczenia, gdyż są to wydarzenia skupiające najlepszych specjalistów z branży z wyrobionymi przez lata oczekiwaniami. Posiadamy wszystkie narzędzia, aby zapewnić pełną obsługę eventów na każdym etapie jej organizacji.

sala-konferencyjna

Wybór odpowiedniego miejsca

Optymalna lokalizacja spotkania uwzględniająca wygodę dla gości przyjezdnych, szybki dojazd nawet w godzinach szczytu a także bazę noclegową na terenie obiektu konferencyjnego.

Portal konferencji oraz rejestracja online

Strona wydarzenia z programem, komitetem naukowym, ewentualnymi opłatami, opcjami noclegowymi a także możliwością rejestracji online. Nasz system dba o komunikację z uczestnikami (powiadomienia, faktury, certyfikaty).

Content graficzny

Graficy z wieloletnim doświadczeniem przy eventach sporządzają na potrzeby wydarzenia wszystkie projekty a następnie zlecamy prace do drukarni. Booklety, identyfikatory, plakaty, rollupy, totemy oraz inne materiały zjazdowe.

Opieka nad uczestnikami

Proponujemy możliwość zakwaterowania. Zapewniamy catering, organizację spotkań towarzyskich oraz uroczystych kolacji. Prelegenci mogą liczyć na transport oraz zakwaterowanie.

Promocja wydarzenia

Wysyłamy e-mailing, zaproszenia drukowane personalizowane, umieszczamy reklamę w przestrzeni internetowej. Używamy skutecznych kanałów do promocji wydarzeń bez względu na ich skalę.

Sponsorzy, patronaci

Pozyskujemy wsparcie finansowe od sponsorów w celu wzbogacenia eventu oraz rozszerzenia pakietu organizacyjnego. Możemy również uzyskać patronat stowarzyszeń medycznych.

sala-konferencyjna

Konferencje medyczne to bardzo cenne spotkania, które stymulują rozwój i pozwalają swieżo spojrzeć na współczesne rozwiązania w konkretnych obszarach medycyny. Dlatego tak ważne jest, by całe wydarzenie było przygotowane zgodnie z tematyką oraz typem uczestników. Funkconujemy w branży pharmamarketingu od ponad 20 lat i doskonale wiemy jak przygotować event zarówno ten stacjonarny jak i online.

Kontakt

Więcej pytań?

Już dzisiaj chętnie na nie odpowiemy!

contact-icon
cta-image