logo-blackbird

Zadaniem naszej agencji jest wybór oraz sekwencjonowanie kanałów komunikacji marketingowej tak, aby we właściwym czasie dostarczyć odpowiedni komunikat do odpowiedniego przedstawiciela z grupy zawodów medycznych.

icon-sms

SMS/MMS

Masowa wysyłka SMS i MMS to doskonałe narzędzie do komunkacji z pracownikami służby zdrowia. Formatujemy skuteczne komunikaty i sporządzamy czytelną i spójną grafikę do wiadomości MMS. To też rodzaj komunikacji, który jest wysoce efektywny z punktu widzenia założeń kampanii a także wygodny dla lekarza lub farmaceuty.

Wysyłka jest ściśle targetowana według zawodu, specjalizacji lekarzy, miejsca pracy.

icon-mail

E-mailing

Tworzymy i wysyłamy kampanie e-mailingowe, które umożliwiają realizację założeń marketingowych. Ta forma to skuteczne narzędzie do przekazania informacji o produktach, zaproszeń na eventy czy treści specjalistycznych.

Na każdym etapie weryfikujemy poprawność szablonów i analizujemy wyniki kampanii.

icon-telemarketing

Telemarketing

Organizujemy i prowadzimy akcje telemarketingowe. Przygotowujemy skrypt rozmowy, szkolimy telemarketerów. Gwarantujemy wysoką jakość prowadzonych rozmów.

Min. 5 prób połączenia, do 70% skuteczności przekazania informacji.

icon-letter

Mailing tradycyjny

Ten rodzaj komunikacji bezpośredniej jest uważany za przestażały. Nic bardziej mylnego, to nadal jeden z najbardziej efektywnej formy przekazu. Odbiorca po otwarciu przesyłki poświęci jej zdecydowanie więcej czasu w porównaniu z inną formą komunikacji. Dużą zaletą tej formy jest fakt, że taka wiadomość nie trafi do spamu.

Nasze materiały są projektowane przez grafika i drukowane na dobrej jakości materiałach. Dodatkowo nasz copywriter może za Ciebie sformatować treść listu.

+140 tys.

Lekarzy różnych specjalizacji

+24 tys.

Farmaceutów

+50 tys.

Pielęgniarek

Wszystkie wykorzystywane przez nas kanały komunikacji funkcjonują w oparciu o rozbudowaną i aktualizowaną bazę danych lekarzy, farmaceutów oraz przedstawicieli zawodów okołomedycznych. Nasza firma zapewnia pełną ochronę danych osobowych, chroniąc je przed osobami nieupoważnionymi.

Kontakt

Więcej pytań?

Już dzisiaj chętnie na nie odpowiemy!

contact-icon
cta-image