Projekty graficzne

Siła przekazu.
Oddziaływanie obrazu jest wielokrotnie silniejsze od tekstu. Dobrze wykonane Logo i Logotyp lub grafika reklamowa są warte każdych pieniędzy.

Piątka z plastyki to za mało.
Wykonanie skutecznej grafiki reklamowej lub identyfikacji wizualnej (Logo, Logotyp) wykracza dalece poza same uzdolnienia plastyczne. Opiera się na szerokiej wiedzy z zakresu oddziaływania obrazu, zarówno bezpośredniego jak i podprogowego.

Kosztowne błędy.
Poprawa źle wykonanego Znaku (re-design) jest trudniejsza i droższa niż prawidłowe wykonanie go od podstaw. Dotyczy to także kosztów oraz czasu jego ponownego wdrożenia w obieg informacyjny.

Komu zlecić grafikę.
Nie ryzykuj. Sprawdź jakość i wygląd strony internetowej potencjalnego wykonawcy. Nie śpiesz się i bądź wybredny. Przyjmij założenie, że jeśli ktoś nie potrafił sprawnie zareklamować siebie - nie zrobi tego dobrze także w Twoim przypadku.

Nasze reklamy graficzne.
Wykonujemy sugestywne i estetyczne reklamy w szerokim zakresie. Począwszy od identyfikacji wizualnej firm (Loga, Logotypy), poprzez graficzną oprawę mailingu (elektronicznego lub tradycyjnego) aż po wizytówki, papiery firmowe, ulotki, foldery, katalogi, plakaty, bilboardy, banery, potykacze i roll-upy.