Druk

Od listów do plakatów.
Nowoczesne techniki druku to nie tylko wysoka jakość, ale i znaczące obniżenie jego kosztów. Pozwala to na wydajne wykorzystanie odpowiedniej techniki druku (offset, sitodruk, druk cyfrowy) do wytwarzania szerokiej gamy materiałów reklamowych.

Łączenie usług.
Dobrym i ekonomicznym rozwiązaniem jest łączenie usługi projektowania grafiki i tekstów reklamowych z usługą ich drukowania. Oszczędzamy czas potrzebny na przepływ informacji zyskując równocześnie możliwość uzyskania korzystnych rabatów w ramach łączonych usług.

Zastosowanie druku w reklamie.
Stosuje się go w mailingu, do wytwarzania wizytówek, ulotek, materiałów firmowych, plakatów, bannerów, gazetek reklamowych oraz reklamie ulicznej. Nadruki spotkamy także na długopisach, kubkach, podkładkach i innych gadżetach reklamowych.

Wszystko w jednym miejscu.
Oferta Blackbird dotyczy pełnego spektrum usług związanych z drukowaniem materiałów reklamowych oraz ich kolportowaniem. Wykonujemy projekty grafik, ulotek, plakatów, bannerów, druków firmowych, wizytówek, gazetek reklamowych oraz zajmujemy się ich wydrukiem w technice adekwatnej do rodzaju podłoża.